Poszukujemy osoby na stanowisko kierowcy kat.B

Oferujemy zatrudnienie na umowę o pracę z pełnym ubezpieczeniem. Nie masz doświadczenia nic do stracenia! Pracę zaczynamy od profesjonalnego szkolenia pod okiem zawodowców, więc już po kilku dniach będziesz wiedzieć wszystko, co jest potrzebne do pracy na tym stanowisku.

 Wymagania:

  • Komunikatywność i miłe usposobienie
  • Sumienność i punktualność

Zakres obowiązków:

  • Załadunek i wyładunek na miejscu i u klienta
  • Przewóz

Zapewniamy:

  • Stabilne zatrudnienie,
  • Stałe wynagrodzenie + premie

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: biuro@simplyq.pl W razie pytań prosimy o kontakt pod numerem 691 739 856

Zanim klikniesz „Przejdź do strony” lub zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie Polityki Prywatności.

Klikając „Przejdź do strony” lub zamykając okno przez kliknięcie w znaczek X, zgadzasz się z naszym regulaminem Polityki Prywatności.

Polityka Prywatności