Jeżeli jesteś osobą z pasją, lubiącą wyzwania i poszukującą możliwości rozwoju dołącz do najlepszych. Firma SimplyQ poszukuje elektromechanika/mechanika do serwisu maszyn w nowoczesnej i prężnie rozwijającej się Pralni w Limanowej.

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie techniczne, preferowana: mechanika, elektromechanika; mechatronika;
  • Praktyczna znajomość technologii napraw maszyn i urządzeń;
  • umiejętność czytania rysunku technicznego i dokumentacji technicznej;
  • umiejętność czytania schematów elektronicznych;
  • Obsługa sterowników PLC – mile widziana;
  • Uprawnienie SEP do 1kV – mile widziane;
  • kreatywność, samodzielność i skuteczność w działaniu;
  • chęć rozwijania swoich kompetencji;
  • doświadczenie w pracy w serwisie – mile widziane;
  • otwartość na nowe technologie – wymagana;

Główne obowiązki:

  • Zapewnienie sprawnością maszyn i urządzeń pod względem elektrycznym i mechanicznym na wszystkich Wydziałach Produkcyjnych
  • Dokonywanie pomiarów, przeglądów, napraw i konserwacji maszyn i urządzeń
  • Wykonywanie okresowych konserwacji i przeglądów maszyn i urządzeń zapewniających optymalizację pracy maszyn i wdrażanie usprawnień w celu podniesienia ich wydajności
  • Analiza przyczyn awarii oraz podejmowanie działań prewencyjnych w celu ich eliminacji
  • Wykrywanie i usuwanie usterek oraz awarii elektrycznych/mechanicznych maszyn
    sporządzanie raportów, uzupełnianie arkuszy napraw, itp.
  • Ewidencjonowanie pobranych z magazynu technicznego części zamiennych

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę;
  • pracę z najnowocześniejszymi technologiami pralniczymi w skali świata
  • profesjonalne szkolenia wdrażające i wsparcie merytoryczne oraz narzędzia pracy;
  • możliwość zawodowego rozwoju poprzez system szkoleń na każdym etapie zatrudnienia;
  • przyjazną atmosferę pracy.

Zanim klikniesz „Przejdź do strony” lub zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie Polityki Prywatności.

Klikając „Przejdź do strony” lub zamykając okno przez kliknięcie w znaczek X, zgadzasz się z naszym regulaminem Polityki Prywatności.

Polityka Prywatności